Kullanım Şartları

Yolgunlugu.com, yazarlarımızın hazırlamış oldukları ve kendilerinin anlatımları olan yazıları içeren bir blog sitesidir. Yazı içerikleri tamamen Yolgunlugu.com‘a aittir. Yazılarımızın içindeki site dışı linkler tarafımızca yerleştirilmiştir. Site dışı linklere tıklamak ve sayfaları açmak tamamen kullanıcıların sorumluluğunda olan bir durumdur.

Site içindeki tüm yazılar yazarlar tarafından yazılmış olup, tüm fotoğraflar yazarlar tarafından fotoğraflanmış yâda telif hakkı olmayan fotoğraflar kullanılmıştır. Yolgunlugu.com yazı içerikleri tamamen kendisine ait olmakla beraber görsel olarak telif hakkı içermeyen görselleri kullanabilir ve bu görsellerde düzenlemeler gerçekleştirebilir. Eğer sizin tarafınızdan tescilli bir fotoğraf kullanıyor isek bildirmeniz yeterlidir. İvedilikle  kaldırılacaktır. Yolgunlugu.com telif haklarına son derece saygı duyar. Eğer sitemizde telif haklarınızı ihlal ettiğimiz bir içerik görürseniz bizimle iletişime geçin. Telif hakkının belirtilmesinin ardından içerik sitemizden kaldırılacaktır.

Bizimle iletişime geçmek için; info@yolgunlugu.com mail adresini ya da iletişim sayfamızdaki formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Sitemize ait içerikleri değiştirerek yâda kopyalanarak kullanılamaz.

Sitemize ait içerik bir proje/bir amaç/dergi/gazete veya bir başka web sitesinde kullanılacak ise tarafımızdan izin alınarak,  kaynakça gösterilerek kullanılabilmektedir.

Sitemizde başka kaynaklardan alınmış içerikler olur ise bu yazıların için yazının veya fotoğrafın tescil hakkı olan kişiden izin alarak yayınlanmaktadır.

Bulunduğu platformda bize bilgi vermeden içeriklerimizi kullananlar hakkında Yolgunlugu.com tarafından hukuki yollara başvurulacaktır.

Sitemizdeki her konuyu soysal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlardan sosyal medya siteleri sorumludur.

Sitemizi ziyaret eden, içeriklerden bilgi alan herkes kullanım koşullarını kabul etmiş olur.